Opettaja pieraisi tunnilla

Vähänkö porukka rupesi nauramaan :)
8503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jah....

Äänestä

nauroin myös kun peukutin alas sun kirjoitusta ap HAHA

Äänestä
  • ok. ei oo nii iso juttu et siyä pitää mainostaa

    Äänestä

mita helvettia se satanism nuclear bomb siela rajahataaa FUCKING finland GO israel 7hmed 3hema, 3kelmo 7ueka!!!!!!!!

MAA VIHA SUOME

Äänestä
  • painu vittuun NEEKERI Suomi on parempi ku joku israel

    Äänestä

Kinost ku kilo paskaa.

Äänestä

Oliko se Mappe Pirkkalan yläasteelta

Äänestä

Mitäköhän vittua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


8aa kirjoitti:

Vähänkö porukka rupesi nauramaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu