Octavia RS test...

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/skoda/octavia/vrs-2013/comfort/

Comfort osiosta voipi käydä ihan ite kattomassa onko auto äänekäs...

Älä sie Late mene sinne, sielä ei ole siule muuta ko vitu...sta ja se kasvaa jänkhälä muutenkin...
7176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

"You don’t experience a huge amount of wind or tyre noise, but engine noise is of course more apparent since the vRS uses an engine sound amplification system to pump more sporty engine notes into the cabin."

Äänestä

Teknarissakin kehuttiin... Tosin Dieseli versiossa tehoa sais olla enemmän.

Äänestä

...siinä jää Z350, kuin....

Äänestä
  • Kun hellitti vauhdin pois, niin jopa sokota pääsi ohi.

    Äänestä

  • urku auki kirjoitti:

    Kun hellitti vauhdin pois, niin jopa sokota pääsi ohi.

    Tuolla yleensä päästetään nopeammat ohitse, koska ohittaminen on sallittu vain vasemmalta. Näyttää olevan molemmat kuskit tekijä miehiä ja hienoa tuossa on Skodan kannalta se että se pysyy oikean urheiluauton vauhdissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Testingtesting13 kirjoitti:

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/skoda/octavia/vrs-2013/comfort/

Comfort osiosta voipi käydä ihan ite kattomassa onko auto äänekäs...

Älä sie Late mene sinne, sielä ei ole siule muuta ko vitu...sta ja se kasvaa jänkhälä muutenkin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu