Läskit pinoon nyt

Eeva
Juhani
Päivi
Otto
Sari

ketä muita täällä on?
8135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei voittoa tällä kertaa.

Äänestä

onon

Äänestä

Olen koukussa suklaaseen ja en tiedä mitä tehdä. :(

Äänestä

jos ei syö koko levyä ja sen tilalla vaan suklaapatukan ,tuskin lihottaa

Äänestä

Nyt ei ole mitään mässyä.
Kumpa olisi.

Äänestä

laittanut läskit pinoon ja samalla menetin kultanikin. Hän näes potee jotain läski fetissiä kai.
Se ei haittaa kun mulla on nyt kevyempi olo ja terveyttä,.

Äänestä
  • jaha ,kumpa oli n vai m ,olisi syytä erottaa ruat erikseen niin tämä toinen joka ei välitä ns liian terveellisestä safkasta sais syödä jotain muuta.

    Jos tilanne olisikin itselläkin se, et tarjottais joka päivä ituja ja salaatinlehtiä ,niin saattais kytkin nousta

    Äänestä

Täältä löytyy. Jees ihanaa räplätä kännyä ikävöidessä. Pentuna leikittiin "läskiä läjään". Nyt saa leikkiä näin. Nostalgista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunnusta1 kirjoitti:

Eeva
Juhani
Päivi
Otto
Sari

ketä muita täällä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu