Kamera

MOI!Onko toi kamera Nikon COOLPIX S2700 hyvä kun mulla oli ja mun kavei jätti semmosen vesi sateeseen että kannattaako mun ostaa tollanen että meneekö ne ajan kaa rikki vai onko siihen vesi sade syy
1236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kai se toimii siinä kun muutkin pikkupokkarit, sateeseen niitä ei kannata jättää ja siellä lionnutta en ostaisi.

Nettianttila myy sitä alle 90€ joten älä jää epävarmuuteen kastuneen kanssa vaan osta uusi kuva ja pidä kuivana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talli kisu kirjoitti:

MOI!Onko toi kamera Nikon COOLPIX S2700 hyvä kun mulla oli ja mun kavei jätti semmosen vesi sateeseen että kannattaako mun ostaa tollanen että meneekö ne ajan kaa rikki vai onko siihen vesi sade syy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu