Helsinkiläisille

Käyttekö te tuolla kulmakahviossa? http://www.kulmakahvio.fi/
Tai oletteko käyneet? Oletteko tutustuneet siellä homoihin? Olen miettinyt siellä käymistä ja olisi mukava jos siellä voisi tutustua muihin homoihin :) Jos teillä on kokemuksia niin vastailkaa :D
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuleehan siellä useinkin kahvilla käytyä, mutta ei siellä sen kummemmin "tutustu" kuin jos menisi vaikka mäkkiin kahville. Eipä suomalaiset juuri toisiinsa tutustu muualla kuin harrastuksissa ja baarissa :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Utelias nuori hki kirjoitti:

Käyttekö te tuolla kulmakahviossa? http://www.kulmakahvio.fi/
Tai oletteko käyneet? Oletteko tutustuneet siellä homoihin? Olen miettinyt siellä käymistä ja olisi mukava jos siellä voisi tutustua muihin homoihin :) Jos teillä on kokemuksia niin vastailkaa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu