Huomisen otsikot lehdissä

Talvi yllätti jälleen tms... tms... Olen ennustaja ja aina sama kapinen talvi yllättää ihmiset. Omaa tyhmyyttä jos auton rusikoi, kun tietää että talvi tulee. Näiltä kuljettajilta kortti pois kokonaan.
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samoten myös näiltä nuorilta, jotka eivät hallitse autoa. Tämä ns "luisun ajjaminen" on hallinnan menetystä. Näkyi siellä 300 sarjalainen pippelin jatke onneksi jo puhuttelun saavan poliisilta. Sakot olisi pitäny antaa, kun ei välitä kanssa autoilijoista ja kaksi autoa oli jo kaiteeseen törmänny. :D Amatööri bemarit/audit/mersut.

Äänestä
  • Minua ee talvi oo yllättäny vielä vaikka ajanu kohta 40 vuotta.ei oo liukkauden syy jos metsään menee.kuljettajan syytä se on.kokemattomat kuskit ee pysy tiellä uusilla nastarenkaillakaan,sorry jos joku ottaa herneen nenuunsa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiaan tottunut kirjoitti:

Talvi yllätti jälleen tms... tms... Olen ennustaja ja aina sama kapinen talvi yllättää ihmiset. Omaa tyhmyyttä jos auton rusikoi, kun tietää että talvi tulee. Näiltä kuljettajilta kortti pois kokonaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu