Nyt riippuu siitä

kumpi oli aloitteentekijä tässä jutussa 6 vuotta sitten. Kumpi otti asian puheeksi sun selkäsi takana. Asia kannattaa selvittää
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Missähän itse olin 6 vuotta sitten, oli vuosi 2007 kai... no jaa ei liity minuun, jolloin tuolloni olin kai kävelemässä kadulla jonkun Annukka-nimisen tytön kanssa ja jotain hauskaa oli... ja annoin tuolle Annukalle erään maalaamani taulun.

Hyvä muistella että missä on milloinkin ollut sitten.

Äänestä

ollut. Jos joku on tästä jollekin puhunut, niin sitten sinä. Ei se sinänsä haittaa minua, mutta olisi päästy vähemmällä, jos suoraan minulle olisit/olisi hän puhunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ratkaiseva tekijä kirjoitti:

kumpi oli aloitteentekijä tässä jutussa 6 vuotta sitten. Kumpi otti asian puheeksi sun selkäsi takana. Asia kannattaa selvittää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu