Euran taksi kuski

eitaxia

Mikäs tää kuski on kun käpälöi naisia.Asia viety eteenpäin.Varmaan joku muukin tietää kyseisen tyypin.

16

2137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyytissä kivaa

      euralaiset pirssikuskit on kiihkeetä sakkii

      • salli mun nauraa

        Iljettävä läski ukkeli - kiihkeä???


    • kyydissä ollut

      Viety eteenpäin. Minne?

    • harmaa talous

      Toimii myös pimeänä talkkarina meidän talossa, vaikka on kuulemma eläkkeellä.

    • mersuvai?

      Millä autolla ajaa?

    • kyydissä ollut

      Viäntää savvoo....

    • nääonnäitä

      Kannattaa varoa mitä kirjoittelee. Jos ei ole oikeuden päätöstä rikoksesta, niin tulee herkästi kunnianloukkaus-syyte perättömistä väitteistä.

      Epäilen että paikallinen lihava ämmä yrittänyt maksaa luonnossa, mutta taksikuski ei ole kelpuuttanut maksua, niin on ämmän pitänyt jotain keksiä. Ihme ettei vielä homoksikin haukkunut kun ei lättäpillua maksuksi kelpuuttanut.

      Samat lihavat ämmät eivät uskalla iltaisin lenkkeillä kun pelkäävät raiskaajia. Raiskaajat ne varmaan pakkasessa pusikoissa odottelevatkin kondomi housuissa.
      Eurassa suomen helpoimmat akat muutenkin. Paikalliseen räkälään niin saa 100% varmuudella ilman pakkasessa piilotteluja.

      Taitaa nämä kopeloinnit ja raiskauksen pelkäämiset olla vain euralaisten lihavien akkojen fantasioita.

    • asianajaja

      Lihavista ämmistä on nyt sua kohtaan nostettu kunnianloukkaussyyte!

      • Pärnäsen korjaamo

        Asianajaja-ammattikunnan häpäiseminen käyttämällä nimimerkkiä "asianajaja" Suomi24:n keskustelussa on huomioitu ja kunnianloukkaussyyte asianajajien toimesta on nostettu sinua kohtaan.

        Raastuvassa nähdään.

        Terveisin

        Veikko Kilkenblad
        Asioidenhoitaja


    • luonnollisestikin

      Olet häpäissyt meitä luontoihmisiä, asia ei jää tähän.

    • mikä tilanne

      Joko se läski pimeekuski on kaltereiden takana?

    • virallinen

      pimeet poikottiin heti!

    • Hää viel romahtaa

      Kuulemma kehuu ajavansa ilman verokorttia. Ei se elämä niin mene, että pelkällä ajokortilla taksia ajetaan.

    • hyvät kyydit

      nolot taksit voi painua hevon (I)

    • savolaeset

      Onnea vaan pimeälle taksikuskille 60-vuotispäivän johdosta!

    • taxiton

      tuntomerkkejä kaivattas, voipi olla uusi keissi tiedosa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      44
      7776
    2. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      73
      4819
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      59
      3849
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      74
      3737
    5. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      98
      3549
    6. 55
      3183
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      72
      3156
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      34
      2568
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      211
      2192
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      52
      1668
    Aihe