ENSI KESÄ

TULISPA PIAN ENSI KESÄ JOTTA TAAS PÄÄSIS PAATBUPIIN
3182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun Luvia on niin umpisurkea paikka TÄSSÄKIN suhteessa et ei ole kuin yksi baari ja sekin auki muutaman kuukauden vuodessa.

Äänestä

Yhdessäkin räkälässä on ihan tarpeeksi,toivotaan että ei eikinä aukee.ST1 riittää meille johtajille.

Äänestä

Vaippaperseitä ja housunpuntinnostajia niitähän te olette kun ette muuhun pysty!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KESÄFANI kirjoitti:

TULISPA PIAN ENSI KESÄ JOTTA TAAS PÄÄSIS PAATBUPIIN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu