Sattuuhan se

varsinkin kun pitää varmana
4223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsestäänselvyytenä?

Äänestä

Piditkö toista ihmistä varmana?
Vai mistä oli kyse?

Äänestä

olen kyllä täysi idiootti mutta en noin en ole ajatellut. en ole ollut oma itseni täällä ymmärrän sen vihdoinkin..

Äänestä

aina painottanut että ei ole itsestäänselvyys eikä sellaiseksi tule. ehkä joku ymmärtää minuakin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-miehelle- kirjoitti:

varsinkin kun pitää varmana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu