Älytön ihastuminen

omalta puoleltani. En silti ole suinkaan siitä pahoillani. Olet niin ihana ja suoraselkäinen. Hänen, joka rinnallasi kulkee, pitäisi olla sinusta ylpeä ja onnellinen.
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin pitäisi., mutta myöhästyiköhän tuo vähän kun syöksykierteessä ollaan :'(

Äänestä

Ihastumisella ei ole järjen kanssa mitään tekemistä.

Tunteitaan kyllä oppii siltikin hallitsemaan, jos haluaa.. Jos haluaa. ......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitä se oli kirjoitti:

omalta puoleltani. En silti ole suinkaan siitä pahoillani. Olet niin ihana ja suoraselkäinen. Hänen, joka rinnallasi kulkee, pitäisi olla sinusta ylpeä ja onnellinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu