muiltakin helposti irtoaa. Sinne vaan... Luuletko etten mä sun panemisia kestä? Oksetat mua. Kuvottava hirviö ja kaksinaamainen paska.
Kyllä sieltä
.....
21215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Säälittävä lortto vänisee tääl kun ei kelvannutkaan. Kun lukee sun sairaita tekstejäs tääl joka ketjussa niin eipä ihme! Pimee oot. Surkimus akka. Parempia pilvin pimein
ja sinä luulet että sinun hän kirjoittelee tänne tallaisia?
Käy taas kierroksil. Vedä välil henkee, ettet tukehdu sappinesteisiis!
Vedä kuule itte vaan. Tuskin on Ninnannunnan aloitus.
En ymmärrä kysymystä? Olen ymmällä.
mun panemiset sulle kuuluu?
Sama sitten on toisinpäinkin
Noinhan sä aina sanot,kun vähän yrittää osittaa kiinnostusta suhun päin, et mitä se sulle kuuluu :(
Mä nain, ketä haluan, eikä sun tarvitse niistä tietää. Me ei olla yhdessä. Piste.
joo tiedetään.
Eikä olla tätä menoa koskaan jos jatkat tuota peliäs
Voi vittu hoida sitten niin ettei mun tosiaankaan tarvitse niistä tietää! Vai onko sittenkin niin, että haluat ne mun tietoon saattaa? Oletko niin säälittävä pelle, että saat tyydytystä toisen satuttamisesta? Olen koko ajan pyytänyt että menet pois mun elämästä niin ettei tarvitse kulla susta. Mutta sulla on joku pakkomielle kertoa mulle sun kuvottavista jurripanoista. Tiedätkö, mielikuvakin siitä on niin säälittävä että huh. Tapa itsesi. Säästät naisia paljolta silloin.
että tuo on tarkoitettu sulle?, vai nappasitko mielihalusi mukaan itselle, jotta saat edes pikkusen naputtaa tällekkin aamulle?
Miten on?
Arvasin niiin kuka innostui tästä vaikka ei oo edes mun aloitus :(
Siinäpäs panet vaikka kaikki maailman naiset. Hyvästi.
koko sakki
Paniskaan ap. Ymmärrän, että sua ottaa otsalohkoon, kun et kelpaa.
Jaksa millekään apinaluuserille edes antaa. Mitä saan siitä? Myötähäpeän tunteen? Ei varsinaisesti sitä mitä seksissä haetaan. Onneksi mulla on myös se vaihtoehto joka osaa hoitaa hommat kunnolla. Ei siitä sen enempää, voisit tulla mustasukkaiseksi. Vaikea tosin ton jälkeen kenenkään luoda enää pohjia. Olen aina luullut että hyvään seksiin tarvitaan tunnetta mutta ei näemmä kuitenkaan. Eihän sitä hullukaan parisuhteeseen halua!
onks tää sitä ikävää
naurettavan typerää, etten voinut olla hirnahtamatta ääneen. Nyt täytyy sulkea kone ja käydä yöpuulle.
Hyvåt yöt kaikille!
Hyvä kun ylläpidolla on näitä "huoltokatkoksia" niin selviää just ketä täällä tällaisia kirjoittelee.
pannan ninna :)