laitoin

itken loputonta itkua..
12291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ninkköö ?
postasitko ikvä tune

Äänestä

laitoit?

Äänestä

B ))

Äänestä

Ei sun kohteesi ole näköjään täällä.

Miksi et itke hänelle suoraan siinä välineessä, minkä kautta olet laittanut hänelle jotakin. Viestin?

Äänestä

miksi?

Äänestä

vastaantulijoiden kaistalla

Äänestä

Moottoritiellä ei kannata ajaa toisten kaistalla. Mutta voisin yrittää kertoa jotain joka voisi ilahduttaa.... jos vaikka ajattelist että: jos itse ajattelisit että joku toinen ajattelee jotain hauskaa, ja sellaista kuvitella.

Itse kuvittelen tyttöjen sanomisia joskus, ne nukuttavat kun ovat niin hauskoja ajatella.

Äänestä
  • ennen nukahtamista miesten kikkeleitä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulle.. kirjoitti:

itken loputonta itkua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu