Kissanpennun tavoista?

Niin tuo meidän 5kk vanha kissanpentu juuri äskön kun käveli keittiöön ja siellä alkoi värisyttämään häntäänsä ja hännänpää meni puolelta toiselle? Mitä mahtoi meinata?
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Levittelee omia hajujaan. Lensikö takapuolesta jotain? Jos on leikkaamaton niin voi myös alkaa merkkailla.
Toinen kissani usein innostuksissaan steppee ja värisyttää häntäänsä.

Äänestä

Innostui, jännittyi, hämmästyi, ilostui... Kissa viestii hännällään yllättävän paljon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua! kirjoitti:

Niin tuo meidän 5kk vanha kissanpentu juuri äskön kun käveli keittiöön ja siellä alkoi värisyttämään häntäänsä ja hännänpää meni puolelta toiselle? Mitä mahtoi meinata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu