Tytöillä ei kiinosta

Kiltit pojat koska kaikki on julmia/ilkeitä onko missään niitä mukavia/peace tyttöjä niiku mie olen peace (poika) 17vee
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

:) mä oon. :) oon vaa liian nuori..?¿

Äänestä

niinpä :/

Äänestä

Kyl mä voin silti sun kaa puhuu, ei se oo mikää este (:
Oon kummiski iha kypsä ikäisekseni. :)
Mut sanonpahan vaan, että et oo ainut :*

Äänestä

Minä oon 16v tyttö ja kik oos mirjamimariiia :)

Äänestä

Kiltit, mut ei liian on just niitä parhaita. Pahat ei iske.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


foreveralone kirjoitti:

Kiltit pojat koska kaikki on julmia/ilkeitä onko missään niitä mukavia/peace tyttöjä niiku mie olen peace (poika) 17vee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu