Mökillä 44v osa II

Kikka44

Tunsin kuinka kuuma aurinko toivotti paljaan vartaloni ikään kuin tervetulleeksi koitokseen. Nännit kohosivat pystyyn ja olin kiusallisen tietoinen paljaasta takapuolestani kun pyllistin kohti merta poimimaan savukerasiaani. Mikään ei saa oloani aistillisemmaksi kuin viimeinen savuke ennen sessiota. Vedin röökinsavua nauttien syvälle henkeen ja samalla huomasin pienen aukean takana toisenkin mökin. Olin juuri pyllistänyt sinne päin paljaalla pyllylläni. Mitä Tomilla oli oikein mielessään? Paikanhan piti olla autio. Jos siellä oli joku katselemassa, sen täytyi olla Tomin järjestämä juttu, sillä havaitsin, että panopenkki oli sijoitettu hieman viistosti siten, että pyllistäessäni nelinkontin perseeni sojottaisi suoraan kohti naapurimökkiä. Se ei voinut olla sattumaa, ajattelin. Katselkaa nyt sitten siellä rauhassa, minun vartalossani ei ole mitään hävettävää. Panetti ja pelotti. Hitaan aistillisesti ja takapuoltani kevyesti pyöritellen astelin kerran tulevan piinapenkkini ympäri, tumppasin savukkeen ja ryhdyin noudattamaan viimeisiä saamiani ohjeita.
Kiinnitin nilkkani yksi kerrallaan nahkahihnoihin, sitten oli kaulapannan vuoro. Se oli yllättävän korkea ja tukevaa nahkaa niin että pyllistysasennossa oli mukavinta pitää päätä uljaasti pystyssä. Sitten kiinnitin ranteeni. Perseeni kohosi komeasti kohti taivasta ja pakarani avautuivat. Sekä häpyni että peräaukkoni olivat nyt törkeästi näkyvillä. Polttava aurinko grillasi vartaloani valmiiksi varrastukseen. Lihani tirisee auringossa ja hiki valuu kirvelevästi silmiini. Kiimalima valuu avautuneesta posliinisesta hävystäni. Jälkeenpäin Tomi kertoi, että minua todellakin katseltiin tuossa herkkuasennossa. Tomi halusi näyttää naapurin seitsemänkymppiselle ukolle, miten naisia nykyään käsitellään. Panopenkillä pyllistely häpy avoimena ja peräaukko valmiina esillä avuttomaksi kahlehdittuna olikin varsin nykyaikaista verrattuna vanhanajan heinälatoromantiikkaan.
Ehkä odottaminen tällaisessa tilanteessa on kaikkein kamalinta. Täysin avuttomana, tiedostaen mahdollisuuden, että joku katselee. Liikahtiko joku tuolla pusikossa? Oliko se sittenkin vain lintu? Tuo nyt oli ainakin pihaan kaartavan auton ääni. Oven aukaisu, ovi läjähti kiinni.

Kyllä, tulija oli kundikaverini Tomi. Mies asteli eteeni pelkissä kireissä shortseissa lihaksikas ylävartalo voimaa pullistellen. Voihkaisin hiljaa. Päätin olla huutamatta, kun koitos alkaisi. Tai ainakin mahdollisimman pitkään huutamatta, yrittäen säilyttää naisellisen arvokkuuteni rippeet niin pitkään kuin se olisi mahdollista nöyryyttävään, kaikki aukot kerralla paljastavaan seksiasentoon sidottuna. Kundikaverin shortsit pullistelivat ratkeamaisillaan. Erotin tuon niin pelottavan tutun molon piirteet kankaan läpi.

Tomi pani palamaan ja nautiskeli avuttomasta paljaudestani ja syvistä henkosista. Hän vapautui shortseistaan aivan naamani edessä ja valtaisa penis pomppasi kauhusta laajenneiden silmieni eteen kuin jousilla vedettynä. Tomi kiersi kerran ympäri panopenkkiin kahlehditun paljaan vartaloni ja poimi piiskan siitä nurmikolta pääni alapuolelta. ”Pihtasit tuota herkkupersettäsi vähän turhan kauan”, hän sanoi ja samassa piiska pureutui häijysti pystyssä kypsyvään kinkunkannikkaani. Kiljaisin. Naisellisen arvokkuuteni viimeiset rippeet karisivat heti kättelyssä. Hän sivalsi piiskallaan vielä toisen kerran niin että koko perse tärähti. Kuului irstas läimähdys ja kirkaisu. Kaksi piiskansivallusta riitti Tomille, joka onnekseni ei halunnut pilata tasaisen kauniiksi ruskettunutta persettäni läimimällä sitä punaiseksi.

2

8861

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nautinnollista

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      80
      2097
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1279
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      30
      1172
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1048
    5. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      148
      901
    6. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      856
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      737
    8. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      62
      736
    9. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      61
      696
    10. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      682
    Aihe