Mökillä 44v osa III

Kikka44

Kuulin kuinka liukuvoidepullon korkkia avattiin ja heti kohta viileä runsas loraus liukkaria valui pakaravakooni. Ja heti perään loraukset pakaroilleni, joita vahvat kädet alkoivat leipoa. Kundi toi vielä kerran kyrpänsä ja naamani eteen ja käski avaamaan suuni kunnolla ja oikein auki. Tottelin ja heti samassa Tomi työnsi kyrpänsä suoraan kurkkuuni saaden vedet valumaan silmistäni ja kuolan suustani. Tomi nussi päätäni parilla syvällä vedolla voidellen kullinsa kunnolla kuolallani ja siirtyi sitten peitsi tanassa pyllistetyn perseeni taakse.

Hän nousi panopenkille karvaiset reitensä molemmin puolin kupeitani ja kumartui ylleni. Nyt olin varma, että joku oli takanamme katselemassa. Tässä asennossa selkääni nousten panomies ei peittänyt maisemia, vaan päinvastoin takanamme avautuivat nyt esteettömät näköoalat peräsuoleeni uppoavasta kullista. Siihen minut sitten varrastettiin isolla kyrvällä, paksulla kuin grillimakkara. Se liukui sisääni yllättävän helposti. Persereikäni räpiköi hädissään hetkisen, sitten sulkijalihakseni vastarinta murrettiin ja minä huusin! Voi Luoja minä huusin kurkku suorana! Se tuntui valtavalta, sattui, sattui niin kovasti ja kivun läpi aistin elävästi kullin muodon ja jopa kyrvän sykkivät suonet syvällä peräsuolessani. Tomi piti kyrpää pohjassani hetkisen, repi holtittomasti puolelta toiselle heittelehtivän pääni tukasta pystyyn ja alkoi rauhallisin hitain työnnöin ja vedoin nautiskella perseestäni, kirkumisestani, tisseistäni puristelemalla niitä, nipistelemällä nänneistä ja läimimällä kupeitani lujilla kämmeniskuillaan. Hän työnsi sormensa syvälle valuvaan emättimeeni, paistoi ja pyöritteli niitä kuin nakkeja uunissa, tunnusteli niillä omaa kyrpäänsä joka jauhoi edestakaisin siinä välilihan yläpuolella kuin tunneliin juuttunut juna.

En tiedä, kauanko sitä jatkui. Olin vain pelkkää tajutonta lihaa vartaassa. Sen muistan, kuinka kuola pärskyi huutoon auenneesta suustani kun laukesin elämäni orgasmiin. ”Aaaaaaaaaa aaaaah!!!” Laukesin ennen miestä ja tunsin hänen kullinsa alkavan sykkiä laukeamisen rentouttaneessa suolessani ja sperman suihkuavan syvälle perseeseeni.

Sain myöhemmin tilaisuuden tutustua sessiotamme katselleeseen naapurin isäntään, joka kiitti upeasta näytöksestä. Mutta se on jo toinen tarina.

4

8155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -BoH-

      Kiitos taas! Osaat kirjoittaa aivan tokuttoman kiihottavasti, ainakin minuun osuu aivan täydellisesti tuo tyylisi!

      Ainut mikä tässä tarinassa minua hlö.kohtaisesti ei innostanut, oli tuo kipu. Sanonta "satalasista nollaan kerralla" kuvaa kyllä vielä lievästi sitä miten rajusti tipahdin kuvitelmasta ja hillittömästä erektiosta todellisuuteen sillä sekunnilla kun siitä luin.

      Se ei vaan iske, että tekee kipeää.. Mutta kuten sanottua, vain minun osalta puhun. Muutoin aivan tolkuttoman loistavia tekstejä, lisää kiitos :)

    • NykyinenInssi

      Toi muiston mieleen. Olin päättänyt lukea rakennusmestariksi ja pääsin hirsimökkejä pystyttävän porukan apumieheksi. Olihan ne nuoria vahvoja miehiä. Nussivat minua päivittäin koko työssä oloaikani. Varsinaista työssä oppimista. Olin niillä myös opiskeluajan kesälomilla. Viimeisellä kesälomalla en päässyt käskivät toimistohommiin.
      Se edellinen kesä, siis niiden mukana viimeinen. Ei paljon pystytelty mitään. Palkkaa kyllä sain. Ne vain nussivat kuin viimeistä kesää. Tykkäsivät minun poikamaisesta vartalostani.
      -
      Nyt olen naimisissa ja parin lapsen isäkin. Mutta edelleen untä niistä töistä näen-

    • Kiva lukea se toinenkin tarina

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      137
      2495
    2. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      359
      1938
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      40
      1597
    4. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      31
      1423
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      28
      1330
    6. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1193
    7. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      54
      1153
    8. Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.

      Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul
      Hindulaisuus
      327
      917
    9. Jumala puhui minulle

      Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles
      Ikävä
      107
      889
    10. Annan meille mahdollisuuden

      Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil
      Ikävä
      53
      762
    Aihe