Pimpelipompeli

pimpelipompeli
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei saa, ettei palstan tiukkapipo poliisi ärsyynny ja poistata aloitustasi!!!

Äänestä
  • Selkeitä ja sekaviä signaaleja kun yhdisti niin kävi näin. Ja niiiiin pitkältä ajalta. Vähemmästäki. Kohta kävelee valkotakkiset vastaan, tai no köhöm tais jo aikoja sitten kävellä. Tais olla muuten vaan valkonen takki, oliko sittenkin hoidokki kun piti autotiellä kä'vellä vaikka kävelykatu oli vieressä.


    S? H? Hyviä kirjaimia hyviä kirjaimia;)

    Äänestä

se mini nus.....n.

Äänestä

hiirelle takkia ompeli...

Ansanpudontaa.

Äänestä

mutta
(-؛ uǝǝʞןäɾ uıuuın sıןııɟ ɐʌıʞ unɹıd ǝǝןnʇ'ɐıʇuınɐʇuıɹ ɐɹǝʞ ɐıʇıunäʞןǝS ˙uɐɐɯın ɐʇɥoʞ

Äänestä

Hetkellisestä sekavuus tilasta miinus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missämissä!!!!!!!!! kirjoitti:

pimpelipompeli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu