Cantina Antonio

Onko kyseinen lafka vielä pystyssä?
Omia sivuja ei saa auki.
6616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on on ja hyvää onkin

on vielä halpaakin

en muuten ole töissä siellä

oikeasti

p.s. no ei vaan se on ihan hyvä paikka. koita sitä lehmipojan lautasta

Äänestä

Ylipaistettu kuiva pihvi, pakasteperunoita, teolliset sämpylät ja helevetisti maustettua majoneesia. Sillä se nälkä lähtee.

Äänestä

Ruoka tuodaan sit kylmänä! Maukasta ja hyvää oli kun saimme lämpimät ateriat pöytään.

Äänestä
  • Niin juuri , kylmää ruokaa ! Na seisoo siellä tiskillä, että joku tois ne pöytään.
    Kerrankin pyysin erikseen, että annoksen pitää olla KUUMA. Mutta eipä ollut , ei kun takaisin keittiöön. Huooksa on mennyt todella !!!!

    Äänestä

aina olen saanut hyvää ruokaa kun olen käynyt

Äänestä

osaa tehdä ruokaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jajajskdndjdj kirjoitti:

Onko kyseinen lafka vielä pystyssä?
Omia sivuja ei saa auki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu