...Hjallis...pstt...

Hjallis , mitä se mies nyt sössii?! Eihän tossa sun twiitissä ollut mitään järkeä, ei salasuhse ole enää salainen, jos sen myöntää....?
4274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kai täällä nyt joku tietää kenen kaa Hjalliksella on suhde?

Äänestä

Joku Henna se on. Taukin tai Sievä-Janin x-muija.

Hartsu on syöksykierteessä. Kaatanut kansanedustajia ja ministerinkin. KHL:ssä tulee Jokereille turpiin että komina käy.

Äänestä
  • Hjallis sanoi ettei oo Henna. Sievisen exä tuskin, sehän on uusissa naimisissakin.

    Äänestä

Suhde on mieheen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....hei kuule... kirjoitti:

Hjallis , mitä se mies nyt sössii?! Eihän tossa sun twiitissä ollut mitään järkeä, ei salasuhse ole enää salainen, jos sen myöntää....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu