siirtyminen viikon lopulla
Talviaikaan
13
169
Vastaukset
- 1+1
Niin, tarkalleen 27.10. klo. 4 aamulla.
- -ra
saa nukkua vähän pidempään.
- talviaika on -1 hour
tunti taaksepäin,joten tuntia aikaseminen ylös,näin meillä!
- Ihana talviaika
Nautin tuosta normaaliajasta, olen illan virkku ja rakastan nukkua pitkään.
-ra oletko menossa sinne rasitusekg:n, minulla on sama edessä 29.10.2013 eli ensi viikolla. Vai siirrätkö sen ja menet sinne Kirurgiseen sairaalaan.- -ea
Menen päivää muöhemmin eli 30.10,samoin minä nautin kun siirrytään talviaikaan
- Ihana talviaika
Epäilläänkö sinulla sepelvaltimotautia, se on myös naisten sairaus. Tuskin kauan jaksan polkea, mutta tuo on hyvä tutkimus.
- -ra
Juuri sen vuoksi menen sinne rasituskokeeseen
- talviaika -1 hour
-ra kirjoitti:
Juuri sen vuoksi menen sinne rasituskokeeseen
Kun lopetat tupakoinnin niin asia korjaantuu!
- -ra
Ensimmäinen aamu tuntui oudolta
- -ra
Tänään töissä kuulin johtajamme sukulaisesta jonka poika puoli vuotias sairastaa syöpää,ei voi muuta kun rukoilla,julmalle tuntuu
- -ra
Huomisen kerään voimia keskiviikon sairaala reissuihin.en jaksa keskittyä oikein mihinkään ennen sitä
- -ra
haartmanin keikka ohi,lääkkeet vaihdettiin,sydän jonkinverran paksuntunut,hoidot jatkuvat vieläKunhan saisi ne pois ennen joulua.
- -ra
Tänään taas lääkärille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647