Kuka kuka!?

Kuka komistus ajaa porissa mustalla avo porchella? pakko saada tietää, niin hyvännäköinen hän on !!!
21627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Jos tänäänkin ajelee avoporsaalla. Uskon että päässä vikaa...Näköönhän en osa kommentoida. En ole moista piripäätä huomannut.

Äänestä
  • ään avolla ennen räntäsateita

    Äänestä

  • tarvinnee lähtee tän kirjoitti:

    ään avolla ennen räntäsateita

    ix,vettä sato niin et siirrän ajelut huomiseen ja jos sataa edelleen niin tuotatuonnemmaks..paskat..

    Äänestä

  • Ei antanu luonto per kirjoitti:

    ix,vettä sato niin et siirrän ajelut huomiseen ja jos sataa edelleen niin tuotatuonnemmaks..paskat..

    Taitaa olla rahat loppu jos avolla joutuu räntäsateessa ajamaan.

    Äänestä

Kyllä se katto pitää olla auki vaikka sataakin. Ei haittaa!

Äänestä

Älä turhaan ainaskaan rikkaaksi luule.

http://www.nettiauto.com/porsche/boxster

Tuolta saa 10 000€, saksasta haettaessa pari tonnia vielä tuostakin pois.

3 tuollaista mustaa pyörii porissa pikkupojilla. Isit ostaneet ensimmäisiksi lelu autoiksi.

Äänestä
  • Mulle kans jos 10k porchen saa

    Äänestä

  • tallaaja kirjoitti:

    Mulle kans jos 10k porchen saa

    Linkin autot reilusti yli 10 000?

    Äänestä

  • mattikukkaro kirjoitti:

    Linkin autot reilusti yli 10 000?

    Kai nyt osaatte suomen talvessa, lumihangessa AVOautosta pari tonnia tinkiä. Helevetin tarjous kahvi saludon perässä juoksijat. Nettiauton linkissä noita 10k tonnin avo porscheja, ja vielä 2000-luvulta. Voisi lähteä jopa 9000€ jos menisi käteistä noiden velkapettereiden eteen heiluttamaan.

    Äänestä

  • Lukihäiriöiset. kirjoitti:

    Kai nyt osaatte suomen talvessa, lumihangessa AVOautosta pari tonnia tinkiä. Helevetin tarjous kahvi saludon perässä juoksijat. Nettiauton linkissä noita 10k tonnin avo porscheja, ja vielä 2000-luvulta. Voisi lähteä jopa 9000€ jos menisi käteistä noiden velkapettereiden eteen heiluttamaan.

    Ohoh. Ompas halpoja. Oman kolme vuotta vanhan toyotan hinnalla saisi tuollaisia kaksi. Jäisi vielä rahaa kulkea talvet bussilla jos katto jumittuisi.

    Äänestä

En tunne porschekuskia, mutta tunnen erään joka ajaa mustalla ajo ladalla.On myös komea.Tahdotko tietää hänen nimensä?

Äänestä
  • Ei järkevä ihminen hassaa rahojaan autoon, joten taitaa porsche kuski olla melko viisas jantteri !

    Äänestä

  • Niin tahtooko empsu sen komean kuskin nimen joka ajaa AJOLADALLA, mustalla sellaisella? Vai oltiinko tässä vaan rahankiilto silmissä liikkeellä?

    Emppupempulle katseltavaa:

    http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

    Äänestä

Taidat puhua nyt mun miehestäni.Sori,mutta varattu on ja pysyy myös varattuna!Toiseksi häntä ei naiset kiinnosta ; )

Äänestä

Lopputulos - homo ajelee 10 t € porchellla ? Jeee....

Äänestä

yks avo porche kuski on ainakin hinttisen teukka.. eipä porissa taidakaan muita olla.

Äänestä

ainakin lauantai iltana kun oltiin vaimon kanssa rossossa syömässä siihen kadun varteen parkkeeras musta avo porsche, josta nousi tyylikäs nuoripari, joten pahaa pelkään että voi olla varattu toi sun havittelema mies.....

Äänestä
  • Oliko tämä "tyylikäs nuoripari" pari juuri kortin saaneen näköistä nuorta miestä?

    Äänestä

Tällä kertaa ainakin ihan nainen ja mies. Arviolta noin kaksissakymmenissä tai hieman päälle.

Äänestä

Kateelliset täällä vinkuu ! Entisenä Porschen omistajana voin sanoa ensinnäkin sen, että voi sitä pesän määrää.... Ei ollut sellaista iltaa, että olisi yksin tarvinnut ajella, vaan aina löytyi kyytiin tulijaa ja rumempia sai potkia pois jaloista. Oli naapurit kateellisia ja elämä hymyili. Ihan tulee ikävä niitä aikoja. Iän myötä on kuitenkin tullut rauhoituttua ja jälkikasvun johdosta autot ovat vaihtuneet vähän vähemmän seksikkäisiin perhemalleihin...enää ei ole kyytiinkään ollut tunkua ja saantikin on kääntynyt laskuun.

Äänestä
  • Mene nyt jo nukkumaan tähän aikaan. Pääset huomenna ajoissa siwan kassalle haaveilemaan porcheista ja jostain "pesistä"? pesäpallosta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


empsu89 kirjoitti:

Kuka komistus ajaa porissa mustalla avo porchella? pakko saada tietää, niin hyvännäköinen hän on !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu