Miten tän ajatuksen kanssa voi oppia elämään?? Että en ehkä ikinä enää tapaa sinua, saa halata sinua, jutella.. On tää aivan hirveätä :'( päivä kerrallaan nyt sitten.pahalta tuntuu jo nyt. Mites sitten kuukauden päästä?? Miten paha on olo kun sinne asti ollaan päästy.
Se taisi olla sitten siinä.
Yes i would die for you
7246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Etköhän sä selviä. Tolla kieroudella ja pahantahtoisuudella pääsee tässä maailmassa pitkälle. Lopeta myös täällä itkeminen, synnytät ikäviä myötähäpeän tunteita. Vedä pää täyteen ja pane jotain baarihuoraa (senhän sä osaat?). Kyl se siitä.
palstapieru päästelee taas pahojaan!!! On omillaan ilkeillessään anonyymeille kirjoittajille. Etten sanoisi säälittävä reppana koko pieru!
Pidä kivaa idiootti ;) Mitä pidempään jatkat, sen hauskempaa mulla on. Muista olla aktiivinen, mulla ei ole aikaa istua täällä aamusta iltaan. Mutta kivaa iltahupia tää. Korvaa salkkarit.
Tähänkin ongelmaan on aika simppeli ratkaisu: P u h e l I n... :)
Jätä kuitenkin soittamatta. Eivät sinulle vastaisi!
Ajan kanssa, mutta ei varmaan lohduta tällä hetkellä. Halaus sinulle.
Kirjoitit kuitenkin että et EHKÄ tapaa..mietin kuinka paljon tuo lause pitää sisällään
Milloin näitte viimeksi?