antavat minun ottaa jonku unikaverin sinne,ettei tarvitse ihan yksin pelätä,että seinät kaatuvat päälle(kun sinne joudun). Luotettavia ystäviähän ne on. Nallet meinaan. Niille voi kertoa mitä vaan. Kerron sille sitten kuinka ikävöin. Yhtä tehokasta kuin tänne kirjoittaminen.
kai ne
nukkumaan
2133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä välitä. Ei tässä maailmassa viisaatkan pitkälle pötki. Itse kukinhan meistä sinne hullujenhuoneelle.Ei hulluus ole mikään synti, mutta eihän se ole mikään Jumalan lahjakaan. Haluaisin syleillä teitä kaikkia rakkaitani, näillä valtavilla kourillani ja suurella sylilläni.Rakkaudella!
Tsemppiä ja tuskin joudut siellä yksin olemaan. Aika tavallista nykyään on joutua vähäksi aikaa osastolle. sinne pääsy voisi olla mullekkin hyväksi Moni sellainenkin ihminen josta ei ikinä uskoisi on siellä vieraillut. Pärjäät varmasti ja vointisi paranee.