Talveksi Fuengirolaan Espanjaan

Olen lähdössä marraskuussa talveksi Espanjaan. Itse olen 57v. ja haen kaksiooni asuinkumppaniksi joko miestä tai naista. Vuokra 350 euroa/kk
3331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja miten tuon vuokran laita on, maksetaanko puoliksi vai koitatko rikastua kimpan haennalla? Muutenhan tuo kiinnostaa, toisaalta Fuge ei ole niin hieno paikka kuin luulisi, kävin katsastamassa ja melkoista kohinaa ja rauhatonta aluetta.

Äänestä
  • Meinaan rikastua minulla on oma asunto jossa yhtiövastike alle 100e kk siihen vesi sähkö vajaa40ekk.Mutta minun maksettava pankkivelkaa jolla asunnon ostin .

    Äänestä

Oletko vielä Espaniassa, ja etsitkö vielä kanssa-asujaa? Olisin kiinnostunut tulemaan Espaniaan ainakin kuukaudeksi. Olen 61v nainen, helppoluonteinen, positiivinen ja rehellinen. Onko se 350 per henkilö?

Terveisin Lempi,
0400797103
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


make1 kirjoitti:

Olen lähdössä marraskuussa talveksi Espanjaan. Itse olen 57v. ja haen kaksiooni asuinkumppaniksi joko miestä tai naista. Vuokra 350 euroa/kk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu