Mikkelin pettäjät ry

Huomasin tuossa, että Mikkelistä löytyy ainakin 121 pettämistä harrastavaa varattua naista (18-50v) , tuolla victoriamilanissa niitä riittää. Käykää miehet katsomassa onko oma emäntä siellä muitten jatkona.
4457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikkee saatanan paskoo sitä nykyaika tuokin tullessaan...

Äänestä

Mitä sitten? Aina on petetty.Kautta aikojen.Nytkö vasta hokasit asian? Ja ei ne alavehkeet kulu käytöstä sen enempää.
Antaa palaa vaan.

Äänestä

Ja muistakaa että palvelu on vain osittain ilmainen ja pakkohan maksullisista palveluista on löytyä osumia kaikille, kuka muuten siitä maksaisi. :D

Siitä vaan kusetukseen mukaan.

Äänestä

No huh huh, siinäpä sitä moraalia kerrakseen. Eiköhän olisi viisaampaa erota ensin ja panna sitten pitkin kyliä? Vai tuleeko ongelma kun ei olekaan enää kävelevää lompakkoa joka maksaa kaikki kulut?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Huomasin tuossa, että Mikkelistä löytyy ainakin 121 pettämistä harrastavaa varattua naista (18-50v) , tuolla victoriamilanissa niitä riittää. Käykää miehet katsomassa onko oma emäntä siellä muitten jatkona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu