Mieheni katselee..

pilke silmäkulmassa. En tiedä miten suhtautuisin ja olisiko hän valmis myös tositoimiin, jos sellainen tulisi. Vaikka joku isähahmoa kaipaava pikkupillu lähestyisi, niin käyttäisikö tilaisuuden hyväkseen.
6195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Todennäköisesti käyttäisi tilannetta hyväkseen..

Äänestä
  • olis pedari. Tytöt joita katselee ovat juuri näitä naisellisia muotoja saaneita, eli siis tissit kasvaa jne.

    Äänestä

Miehen moraali lakkaa olemasta ja aivot valuu alapäähän teinien edessä. Oksettavaa mutta totta.

Äänestä

eivät ole pidofiilejä.

Äänestä

jaksat sitten satuilla palstalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehkeitä teinipilluja kirjoitti:

pilke silmäkulmassa. En tiedä miten suhtautuisin ja olisiko hän valmis myös tositoimiin, jos sellainen tulisi. Vaikka joku isähahmoa kaipaava pikkupillu lähestyisi, niin käyttäisikö tilaisuuden hyväkseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu