Olen asettanut kaikki mulle määrätyt lääkkeet pyöreän pöydän ääreen reunalle riviin, ja lähestyn niitä kaukaa tasaisesti, Hohdon alkumusiikiin saattelemana.
Hauska video, jos saan sen valmiiksi.
http://www.youtube.com/watch?v=TgCejsyS0t8
tuossa PRRRRR! -kohdassa tulette näkemään, kuinka paljon mulle on määrätty lääkkeitä.
Heh, multa on tulossa hauska video
6
139
Vastaukset
- I ' M BACK HOME !!!
Heh. Kuulostaa ihan hauskalta. Laita mukaan kunnon kauhunauruhuumoria, tuo kubrickin pätkä jo sai karvani nousemaan pystyyn, sen verran kova kamaa(lääkekamaa heh) elokuva on.
HERE COME ' S JACK(kirves heiluen) !!! Minä odotan
- Kylmät kädet
Tuli rankasti takapakkia. Vaikka Windows moviemakerin valmis video soi työpöydälläsi aivan täydellisesti, se muuttuu sekamelskaksi Youtubessa, en tiedä miksi.
Monta videota pilalla, joten poistin ne youtubesta. Täytyy kehitellä jokin ratkaisu tähän ongelmaan.
- Liisan ihmelääke
Minäkin odotan. Harmillista, etten ole säästänyt mulle määrättyjä lääkepurnukoita sekä näytepakkauksia, olis siinäkin ihmettelemistä. Katselin kopiota lääkelistastani, yksi a4 paperi jo täynnä.
Psykiatrian polilla ja sairaalassa, varsinkin suljetulla osastolla on aika vekkuleita lääkäreitä, ennakkoluulottomasti yhdistelee lääkkeitä keskenään. Ihmekään että on muisti hatara. - napu naamarinen
Mun rauhottavista purnukoista ois tullu yksiö täyteen, sen verran läjäpäin tuli napua naamariin heitettyä O - pyörässä ollessa.
- Kylmät kädet
Annoin teille idean. Tehkää te se video. Jostain syystä mulle ei sallita sitä luomisen iloa. Toivon, että te onnistutte siinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad951503- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että399905- 163880
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 56733
- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632