Suomalaisia joka paikassa

ulkomaat

Olen 25-vuotias ja olen aina kiinnostunut 10-15 vuotta vanhemmista miehistä. Kerran kun olin ulkomailla ja menin siellä erääseen pubiin niin en aluksi tiennyt että kyseessä oli homopaikka, istuttuaan hetken niin asia selkeni minulle. Olin ollut jonkin aikaa baarissa ja luokseni tuli noin 40 mies joka puhui huonosti englantia ja kysyi saanko istua seuraasi, sanoin istu vaan. Vähän aikaa juteltuaan mies totesi selvällä suomenkielellä että miksi täällä ei ole suomalaisia ja sanoin hänelle suomeksi että en tiedä. Hän yllättyi ja kerroin olevani suomalainen ja kun lähdin vessaan niin hän jäi odottamaan pöytään. Illan loppupuolella kun lähdin hotellille niin kuljimme yhtä matkaa ja mies asui samassa hotellissa mutta eri kerroksessa.
jatkanko???

14

4617

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • äläs kysele siellä

      Vastahan pääsit alkuun. Jatka ihmeessä.

    • ulkomaat

      Päästyään hotellille mies ehdotti että menisimme hänen huoneeseen ottamaan yömyssyt , niin lähdimme huonetta kohti ja päästyään hissiin miehen käsi tarttui käteeni. Hississä mies alkoi hipelöimään minun peppua. Päästyämme hissistä kävelimme käsi kädessä hänen huoneeseen. Huoneen oven avattua mies astui ensin ja menin parvekkeelle ja ihailin maisemia. Mies oli sillä välin mennyt suihkuun ja kun hän tuli suihkusta huomasin että hänellä seisoi ja hän alkoi tekemään yömyssyä meille molemmille, pyyhe hieman paljastaen hänen jalkojen väliä. Otettuaan yömyssyt mies halusi suudella minua joten suostuin siihen ja samalla hänen toinen käsi hipelöi peppuani. Tunsin kuinka jalkojen välini alkoi heräämään ja niin huomasi mieskin ja alkoi availemaan farkkujani. Kun olin riisunut melkein alasti niin mies ehdotti että tulisinko hänen syliin ja ajattelin mikä ettei. Pyyhkeen alta paljastui noin 20 cm kulli joka seisoi komeasti.

      • Anonyymi

        Ja jälleen sarjassamme speden löpinöitä buaahaa


    • hei hei mitäs nyt

      Ei kai tää lopu ennen kuin edes alkaa..... Jatkoa, pliiis :)

    • seksikästätouhua

      Jatkoo?!

      • Anonyymi

        Ei hitossakaan jatkoo paskaa paketissa


    • ulkomaat

      Istuttuaan hänen syliin ja riisuttuani alushousut jalasta minulla seisoi kanssa. Mies halusi että saisi panna minua, hän oli ihana ja halusin itsekin häntä. Laitettuaan kondomin päälle hän alkoi laittaa rasvaa minun reiän ympärille ja ns.vahingossa sormi lipsahti sisään. Sen jälkeen hän ehdotti että menisimme sänkyyn ja hän tulisi takaantapäin. Tunsin kuinka hänen kulli työntyi rauhallisesti sisääni ja hetken kuluttua aloin tuntea että mieheltä tulee kohta, halusin että hän laukeaa minun sisään ja niin hän tekikin, se oli ihanaa. Aktin jälkeen menimme suihkuun ja hän halusi imeä minun kulliani. Minulla on 17 senttinen ja hän polvistui ja alkoi imeä kaluani ja hän samalla sanoin että minulta tulee ja hän halusi että laukean hänen kasvoille, tein niin. Suihkun jälkeen menimme makailemaan sängylle ja hän hiplaili ja halusi että jäisin hänen luokse yökylään ja minun oli pakko koska olin unohtanut hakea respasta avaimen kun olin niin onnen kukkuloilla. Yöllä kun heräsin huomasin että mies oli mennyt jonnekin mutta hän oli parvekkeella. Menin hänen seuraksi sinne ja hän kertoi että hän juuri eronnut ja että oli iloinen että oli tavannut minut. Annoin hänelle pusun ja tunsin hänen käden kädessäni.

      • Anonyymi

        Johdonmukaisuutta näihin fantasioihin. Jos laittaa kumin, niin ei silloin voi laueta sisään.


    • Kaunis tarina. Kiva että jatkoit aikoinaan.
      Olen itsekkin seikkaulut ulkomailla homobaareissa. Suomalainen maine on vaikuttava. Pidämme kimppakivana olosta. Itsekkin luiskahdin luontevasti useampaakin kotibileisiin bottomin rooliin.

      • Anonyymi

        Tämä homo se on kova jauhamaan paskaa


    • Anonyymi

      Uu­si s­ek­­­siteatteri ava­­utu­­u Su­­ome­­en! Ku­tsu­mme kai­kk­­­i­­­. Ilmo­it­tau­­­tum­inen ryhmä­­­ämm­­e tä­­äl­­l­­­ä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/O3r3J7

    • Anonyymi

      Kyllä reissussa on eka kerta paljon helpompi... Pitäisi tehdä taas Tallinnan risteily...

    • Anonyymi

      AHA !!!

    • Anonyymi

      Istuttiin vuosia sitten Frankfurtin lentoaseman baarissa ja vastakkaisessa pöydässä sattui tietenkin olemaan suomalainen nainen. Suomalaisista ei pääse eroon missään.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      87
      3869
    2. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      412
      1422
    3. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1107
    4. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      227
      923
    5. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      72
      923
    6. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      292
      825
    7. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      802
    8. Sysmä tarvitsee päätöksiä

      Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen
      Sysmä
      25
      717
    9. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      701
    10. Älä katoa elämästäni

      Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan
      Ikävä
      39
      678
    Aihe