S-MARKET

Huonoa palvelua S-marketissa. Kyllä S-market on sokeiden kauppa. Enpä taida aioida enee s-marketissa, onneksi kaupungissa on muitakin elintarvikeliikkeita.
181575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kannattas kait se pikkusen perustella, mitä tarkoitat. Sokeillehan pitääkin olla luotettava kauppa, tätäkö sinäkin tarkoitit....Höpöheitto tuommonen ilman mitään perusteluja. Vai eivätkö myyneet kaljaa, jos olit huppelissa?

1Äänestä

Milloin purasjärvestä kaupunki on tullut??

Äänestä
  • Onko kaupungissa virkaatekeviä hulluja?

    Äänestä

Sokean silmät aukenivat s huijauksille.Ketähän siellä istuu päättävillä paikoilla.

Äänestä
  • Nyt en ymmärrä mitä tarkoitat.

    Äänestä

Minäkin olen pettynyt muutamiin s-kaupan myyjiin. Toksotetaan vaan, ei saa mitään kontaktia. Tuntuu että jotkut myyjät haluaa olla siellä vaan keskenään ja asiakkaat on häiriöksi

Äänestä
  • Te köyhät ette vie Ässään muuta kuin hiekkaa.

    Äänestä

On se ollut tiedossa pitkän aikaa että pudiksen smarketissa on niin elämäänsä kyllästyneitä työntekijöitä ettei kannats asioida siellä ja sitten vielä ne kassojen hitaudet,aina pitkät jonot.

Äänestä
  • Pappa on etuoikeutettu ihminen. Kun Pappa saapuu kauppaan, tälle tyhjätaskulle täytyy levittää punainen matto.

    Äänestä

Onhan niitä elintarvikekauppoja pilvin pimein kylällä. Voit valita runsaasta kauppavalikoimasta mihin mennä. Elä mee ennää s markettiin. Elä mee elä mee. Kierrä kaukaa s market. Kierrä vaikka Oulun kautta tai Kuusamon kautta. Ei kannata mennä s markettiin jos on palveltu huonosti. Elä mee kun tuli paha mieli.

Äänestä

En oo käynykkää,en moneen vuoteen,enkä käy. Sanoin vaan mielipiteeni.

Äänestä
  • Miten sitä Jäälistä Kemin kautta Rovaniemen kilometrien pituiseen keskussairaalaan muuttanut pappa asioi Pudiksen marketissa? Ufolla liikkuu!?

    Äänestä

  • Missä kannattaa käydä?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Missä kannattaa käydä?

    Vessassa!

    Äänestä

  • Ei sieltä velaksi saa sen takia et ole käynyt moneen vuoteen ,ei ole perseaukisten kauppa.

    Äänestä

Kyllä on niin kyllästyneen näköisiä naisihmisiä siellä töissä.

Äänestä
  • No sinuako pitäisi viihdyttää ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


entinen asiakas kirjoitti:

Huonoa palvelua S-marketissa. Kyllä S-market on sokeiden kauppa. Enpä taida aioida enee s-marketissa, onneksi kaupungissa on muitakin elintarvikeliikkeita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu