Mitä mieltä olet Miley Curysista nykyään?

Mileyiscute

Minusta Mileya vihataan nykyään aika paljon. Johtuu varmaan siitä kun siitä on tullut niin räväkkä. Minusta Wrecking Ball on hieno biisi, ja mielestäni sitä haukutaan vain sen videon takia. Minulle ei ole väliä oli video mikä hyvänsä, kunhan biisi on hyvä. Hiustyylistä mielipiteeni on, että kyllä rockabilly sille käy, mutta kyllä pitkät hiukset olivat seksikkäämmät, eroottisemmat, söpömmät. Mielestäni Miley on silti Miley. Mitä mieltä itse olet?

2

214

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • billyraycyrus

      Miley on kyllä kuumahko paketti ja ollut sitä oikeestaan vähän liian kauankin. Oikeestaan ihan sama mitä se urallaan ja hiuksillaan tekee, se ny vaan on hyvännäköinen ja hyvä äänikin sillä on ja on jopa taitava laulaja ja melko terve itsetuntokin. Nämä media twerkkausjutut on vaan nykypäivän harmaasta massasta erottautumisesta kertovaa täydellisen onnistunutta mediastrategiaa johon näemmä kaikki lehtitalot ja muu kansakin on seonnut ja varmaan minä itsekin. Samantyyppinen ilmiö tapahtui aikoinaan madonnan noustessa kohinalla parrasvaloihin joten miley on nyt mahdollisesti joko vakiinnuttamassa asemansa tai tulee jossain vaiheessa rytisten alas ala whitney houston tai sitten ihan oman manooverin ala miley.. Ehkä on hyvä muistaa ettei toi tähteys ole ihan joka päivä ja joka hetki kivaa ja mukavaa hommaa vaan siinä joutuu jatkuvasti oleen säälimättömän saalistuksen kohteena ja jokainen virheliike raportoidaan noin 300 miljoonalle saman päivän aikana..

    • Kopioi Mileyn tyyli

      käy kurkkaamassa: ellit.fi/muoti/kopioi-tyyli-miley-cyrus-2?sivu=1

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      121
      1502
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      50
      970
    3. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      148
      780
    4. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      746
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      676
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      626
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      617
    8. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      59
      596
    9. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      563
    10. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      119
      535
    11. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      20
      510
    12. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      5
      488
    13. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      488
    14. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      487
    15. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      478
    16. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      118
      476
    17. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      49
      457
    18. Mitä jos...

      Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät
      Sinkut
      142
      453
    19. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      4
      429
    20. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      420
    Aihe