Olen kiinostunut salvian kokeilusta. Näin frendin kaa salvia purkin maustehyllyssä ja mietin että onko se sitä samaa mitä poltetaa ja sit nauretaa ?
salvia
Gay6!&/-&%*
379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis se kaupan salvia tuskin on sitä tavaraa jolla saa päätä ollenkaan sekasin. Jos saat käsis sitä oikeeta niin sitten eri asia. En oo ite kokeillu, mutta ihan sairasta kamaa näitten youtuben trippivideoiden perusteella. Jos meinaat kokeilla niin varmaan luotettavan tripin-valvoja kaverin kaa ihan hyvä kokemus.
salvia laittaa sekasin. lähtee oma identtiteetti pois. et tiedä kuka,missä tai mikä olet. se ei kestä montaa minuttia mutta se on horroria puhdasta kauhua. tietoisuus on elämä.
Tutun tietoisuuden ja egon väliaikainen menettäminen on ihan hyvä asia, kunhan siihen osaa suhtautua oikein. En suosittele teinikokeilijoille joiden mentaliteetti on "pää segazii"