Hei !
Olen myymässä lastevaatteita sekä ammeen että turvakaukalon. Myyn vaatteet suht edullisesti. Vaatteita on aika runsaasti, olisi saatava pois tilaa viemästä.
Amme :5 e
turvakaukalo :30 e
Morsiusneitopuku : 10 e
vauvan haalareita: 7 kpl :5 euroa per haalari
Vähän isompien : 2 kpl : 5 euroa per haalari
takki : 3 e
fleece takit : 2 kpl : 1e
Pitkä hihaisia puseroita 9kpl : 1 e
hupparit : 2kpl: 2 e
t-paitoja: 6 kpl 1 e kpl
housut: 13 kpl 2 euroa isot , pienet 1 e
villahousut : 2 kpl : 1 e
sukkahousuja: 11 kpl 0.50 cent kappale
sukat: 0,20 cent kpl
Saunatakki : 3 kpl 3 e kappale
Vauvan peittoja: 3kpl : 2e kpl
Uimapuku : 0,20 cent
pipoja : 6 kpl 1e kappale
hanskat: 1 kpl 0,20 cent
bodyt : 3kpl : 0,50 cent
Koko haalareita (sisä) 3 kpl : 2 e
juhlamekkoja 8 kpl 2 e per mekko
Yhteystiedot: [email protected]
O: Lasten vaatteita ja tavaroita myynnissä
3
152
Vastaukset
- myytävänä
Hei, Minullakin alkaa tilat loppumaan niin pitää välillä myydä poiskin, mitä ei enään tarvitse. :)
Minullakin on myynnissä paljon lastenvaatteita ja joitan tarvikkeita.
Eli ensiksi tosi iso aloituspakkaus tyttövauvan vaatteita jossa housuja, puolipotkuhousuja, potkuhousuja, paitoja, lyhyt- ja pitkähihaisia bodeja, sukkahousuja, yks hame, sukkia, bolero, pikkuhousuja 2kpl 50cm, ulkovaatteita talveen ja asusteita, välihaalareita, yöpukuja, kokopukuja, yms. koko haarukka 50-74 eli hyvin pääsee alkuun.
ja myös poikien aloitusvaate paketti 50-74, jolla pääsee hyvin alkuun housuja, puolipotkuhousuja, potkuhousuja, paitoja, podeja lyhyt ja pitkähihaisia, ulkoasuja 2kpl 50 ja 68/74 ja asusteita, yms.
Vaatteista on jotku nukkaantunu, mutta vielä hyvin menee seuraavalle, yhdellä lapsella olleita ja myös ihan uusia vaatteita joukossa, kaikille uusile ei edes aloituspesua tehty.
Mielummin myyn poika- ja tyttöpaketit erikseen tai yhdessä kaikki vaatteet pois, mutta yksittäenkin voin myydä.
Sitten
Emma Sitteri neutraali tytölle ja pojalle sopiva.
Turvakaukalo Carlo merkkinen 0-13kk, pari kertaa vain käytössä ollut, sopii firkonia yhdistelmävaunuihin valko musta kukallinen.
Emma hyppykiikku sininen.
Leikkimattoja 2kpl tavallinen ja toinen, jossa on lapsi mahalteen.
leppäkerttuleikkimatto auttaa lasta oleen mahalteen ja leikkiin matossa olevilla leluilla.
Äitiyspakkauksen pupujussikat reunakangas vaaleanpunainen, laitetaan äitiyspakkauksen ensisänkyyn.
Äitiyspakkauksen makuupussi 2011-2012 pakkauksen.
Punainen carenan kävelytuoli.
Grako kyo sininen kantoreppu 0-10kg
Hintoja voi ehdotella!
Sähköpostiosoitteeni on: [email protected]
Tuotteet sijaitsee Jyväskylässä, mutta postiittakin voin jos ostaja maksaa postikulut - anzku_92
Laitettu uudestaan myyntiin.
https://salattu.huuto.net/kohteet/uudenveroinen-carlo-turvakaukalo-0-13kk/290079685 - anzku_92
samoin huuto.net laitettu
https://salattu.huuto.net/kohteet/tyttovauvan-aloitus-vaatepaketti-50-74cm/290211332
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1895109- 181812
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka631636Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1271527Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s101507Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit511185Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.961084Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249307980- 196945
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö7840