Junes "huora" Lokka

Mikä miehiään? Koulutus? Ammatti? Perhesuhteet? Ikä? Nainut? Naimaton? Verotiedot?
9519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

en tiedä kenestä puhut

Äänestä
  • Ei ole hajua minullakaan. Mikä lie "Naapurin Jaska"? Miksi täällä tosiaan kysellään tuollaisista neverheard -tyypeistä.

    Äänestä

  • Punkkaaks junes Oulussa? Missäs Junes on koulussa?

    Äänestä

Tuollaisia idiootteja ei politiikassa tarvita,eikä kyllä missään muuallakaan.

Äänestä
  • Mistä nuita sikiää?

    Äänestä

Facebookisaahan tuo on vouhkannut jo iät ja ajat. Piti jo kaksi omaa kaveria pistää pois kun linkittävät aina tämän karpaattien neron rasistisia aivopieruja. Mikä lie tyhjäntoimittaja.

Äänestä

Junes on arabimamu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mikä mies? kirjoitti:

Mikä miehiään? Koulutus? Ammatti? Perhesuhteet? Ikä? Nainut? Naimaton? Verotiedot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu