juttu

MULLA ON IHAN VITUN PIENI MUNA.
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Semmosta se on kun polttaa kannabista, ei varmaan seiso.

Äänestä

Mulla taas on ihan helvetin suuri kalu ja se johtuu juurikin kannabiksesta. White Widow kasvattaa penistä aivan hirveästi. Uimahallissa oikein tuijottavat kaluani ja naiset, ne tykkäävät. Kun osaan myös käyttää sitä. Kokeilkaa ganjaa, kasvaa vehje. Piri ja muut kovat aineet kutistavat pennarin.

Äänestä
  • Kannabis muijat tykkää isosta kalusta ja ovat valmiina mihin vain jotta saavat päivä annoksen kannabista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


223322 kirjoitti:

MULLA ON IHAN VITUN PIENI MUNA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu