Tietäiskö kukaan et mistä sais ilmasia kondomeita ? On ollu rahat vähn tiukilla ja nyt ois suunnitteilla poikaystävän kanssa romanttinen viikonloppu.... Mä en tartte mitään neuvoja et "joo, jakakaa hinta". kertokaa nyt vaa mistä niitä vitun kortsuja saa !
Kondomeista.....
In serious need
10231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jostain messuilta saa ainakin ja koulusta terkalta jos ilkeää mennä ottamaan :D ilmaset kortsut on kyllä usein laadultaan paskoja.
saisko niitä netistä ?
Saa, mutta kyllähän ne siellä maksaa.
Poikaystävällä niitä usein on mutta se käyttää ne poikaystävänsä kanssa kun
tuuppaavat toisiaan...
hyi sä seukkaat biin kans xD luuuseri
Aika tiukilla on rahat jos ei ole viittä euroa kondomeihin, jätät alkoholin ja tupakat pois jos satut käyttään niin rahaa säästy..
haistakaa vittu
Olis aika paljon helpompi vastata jos tietäis mistä kaupungista ja minkä ikäinen henkilö niitä etsii.
usko tai älä juna laiturien välipala automaateista saa kätevästi halpoja ja ilman että myyjä kattoo kieroon
Missä asut ku ei täällä vaa.