Järviradio & Seafm 103,1 !!

Jipii ! Järviradio palaa Helsingissä taajuudelle 103,1 mhz !!
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä, toivottavasti saavat lisää tehoa lähettimeen.

Äänestä
  • Eivät saa. Järviradiolle ei ole toimilupaa Helsingissä. Sea FM ottanee taajuuden käyttöön jossakin vaiheessa vielä. Näin olen ymmärtänyt

    Äänestä

Harmi, ettei Järviradio saanut varsinaista toimilupaa Helsingin seudulle vaan sen vei pro Radio Helsinki. Siinäpä olisi ollut stadilaisilla nielemistä, kun velton ylimielisen juonnon ja reggaenlänkytyksen sijasta olisi alkanut tulla iskelmää, pesäpalloa, veisuuta ja alajärveläisten liikkeiden mainoksia. Niin tai näin, kuuntelen aina Järviradiota silloin harvoin, kun sen kuuluvuusalueelle osun.

Äänestä

kauheeta lande paskaa junteille.

Äänestä

Onkohan juontaja_tytöllä lukihäiriö, kun lukee päin prinkkalaa noita toiveita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarviradio kirjoitti:

Jipii ! Järviradio palaa Helsingissä taajuudelle 103,1 mhz !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu