Löytyykö Mikkelistä lepakoita?

Eli onko paikalla muita Mikkeliläisiä lesboja?

Olen vasta vähän aikaa sitten alkanut olla avoin itseni ja läheisteni kanssa suuntaumuksestani, ja olisi mukavaa saada paikkakuntalaisia tuttuja, jotka ovat niin sanotusti samaa joukkuetta.
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tääl olis yks pelaaja samaan joukkueeseen.

Äänestä

Halkopinoista kannattaa katsoa. Eläkä välitä jos ne vähän pitää pahaa ääntä ja irvistelee;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ladyfemme kirjoitti:

Eli onko paikalla muita Mikkeliläisiä lesboja?

Olen vasta vähän aikaa sitten alkanut olla avoin itseni ja läheisteni kanssa suuntaumuksestani, ja olisi mukavaa saada paikkakuntalaisia tuttuja, jotka ovat niin sanotusti samaa joukkuetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu