Elikkäs tekisi mieli vehdata muijan kanssa metsässä ja kokeneimmat sonnit/tytöt voisi suositella tälle keltanokalle sopivia asentoja, paikkoja jne....
Paneminen luonnossa
Natural
137924
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tarviiko tuossa neuvoja. Senkuin pitää silmänsä auki, että panee oikean lajin ja sukupuolen yksilöä. Hirvenvasat saavat samalla seksioppitunnin.
Voihan kotonakin harrastaa seksiä, eli tumputtaa?? En voisi vetää tumppuu metsässä, koska joku voi nähdä!
Vuoden 2013 ketjun asiaton nosto
Vuoden 2022 ketjun asiaton nosto
Ehdottomasti parasta luonnossa!
Nyt ehkä vähän kylmää, mutta kesät on mahdollisuuksia täynnä. Viime kesänä sormetin yksinäni kalliolla sinisen taivaan ja hymyilevien mäntyjen alla. Mieheni kanssa marjaretkellä vähän jäi marjat unohduksiin, kun mies otti minut metsäautotielle pysäköidyn automme konepellillä.
Olen nainut laiturilla ja vedessä, metsässä puuta vasten ja useasti kalliolla Marja tai sienireissulla. Naisella kannattaa olla hame päällä, niin sujuu helpommin :)
Näitä olen kokeillut
– löylyttelyn lomassa hangella (lähis)
– rantakalliolla (doggy)
– mökin terassilla (takaa)
– pihanurmikolla (goddess)
Maistuisko sullekin?
Luonto on hieno paikka lemmiskelylle. Olen saanut lemmiskellä, kalliolla, soutuveneessä, näköalatornissa niin et näkyi yli koko kaupungin, Suomenlinnan muurilla, puistonpöydällä,Hongongissa meressä uimarannalla muiden ihmisten seassa, puiston pensaikossa keskellä Wieniä, vaellusreitin polulla puuta vasten, nuotiolla talvipakkasessa, moottorikelkan päällä kuutamoyönä, saunan laiturilla, Kemin lumilinnassa, kesämökin terassin kaiteella , kesäniityllä, ulkona tamporiinin päällä maaten ja hytkyen, eli onhan nuita paikkoja riemukseni kerääntynyt, varmaankin keskimääräistä enempi. Kannustan kaikkia kokeilemaan, vaihtelu piristää.
Täällä aika kauhea kokemus nuoruudessa, kun hyttyset hyökkäs kimppuun. Sain ihan hirveät heivarit ja sinkosin itseni autoon. Äijä tuli housut puoltangossa perässä.. Homma jatkui autossa, onneksi, mutta ovet kiinni. Älä siis valitse tuuletonta, hikistä päivää metsän siimeksessä..
Yksi parhaista paikoista on laituri. Veden liplatus alla antaa poikkeuksellisen hyvän tunnelman.
Toinen mitä kannattaa kokeilla on sade. Kesän lämpöiset sateet ja eikun ulos naiskentelemaan. Kerran naapuri meinasi yllättää, mutta onneksi omenapuun lehdet pelastivat. Kumpa vaan hekin tietäisivät mitä sateella ruusupuskien suojassa tapahtuu.
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://3422111.com/H/p6TJ 👈
69 metsäs o parasta
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://seksi24.online/H/M3i6H8
Nainen 45 v . Olen naimisissa ja olemme joitakin kertoja naineet luonnossa . Joskus tarkoituksella ollaan lähdetty luontoon tai puistoon tietenkin kesäisin ja hyvällä säällä , jätän hameeni alta pikimmiten pois niin pääsee Mies heti hommiin kun ensin kiihottaa minua ja minä häntä . Parhain ja yllättävin kokemus o,i viime kesänä kun naapurin eläkkeellä oleva mies pyysi minua mustikkaan ja lähdin kun ei muutakaan tärkeää ollut ja mieheni töissä . Poimittiin mustikoita kun naapuri takanani sanoi että , on sinulla hyvännäköinen perse ,, minulla oli leggingsit ja kummparit , kiusallani tein että laskin housujan alas että pylly näkyi ja pyllistin häneen päin jotta varmasti näkisi myös pilluni , mies sanoi jumalauta nyt vasta on upea pehva ja pillukin vilkkuu tässähän alkaa seisomaan kulli . Menin nojaamaan lähistöllä olevaan kiveen jonka päälle nojasin . Vähänajankuluttua tunsin kuinka mies tuli taakse ja otti kahdenpuolen kiinni pyllystäni tunsin kuinka hänen kullinsa etsi kohdetta mihin upota ja löysikin , mies työnsi kullinsa pilluuni joka oli jo tosi liukas koska minua kiihotti kun laskin housuni alas . Mies työnsi kullijsa sisääni yhdellä työnnöllä eikä ollut mikään pieni sillä kulli osui pilluni pohjaan , mies nai ja kovaa eikä kestänyt kauaa kun hän sanoi nyt tulee ja päästi siemenensä sisääni , mies sanoi toivottavasti et tuu raskaaksi ja minä en tule on ehkäisy kunnossa . Mies veti kalunsa pois ja minä nousin sen verran että spermat valui pillustani pois ennenkuin vedin housut jalkaan . Sanoin miehelle että , olipa mielenkiintoinen marjareissu ja mies siihen no niin oli kun sain vielä nuorta pilluakin . Kun marjat oli poimittu ja lähdettiin kotia kohti mies kysyi , lähdetkö huomennakin marjaan ja minä siihen hymyillen , taiamoa lähteä oli niin antoisa marjareissu . Seuraavqna päivänä lähdettiin uudelleen kun hyvä ilma jatkui nyt mies oli ottanut ison alustan mukaan ja ennenkuin kerkesimme poimia yhtään marjaa niin hän nai minua nyt minä riisuin kaikki vaatteeni ja makasin alustan päällä ja mies ensin imi nännit suutelikin sekä nuoli pilluni ennenkuin nai minua ja nyt kauemmin että minäkin pääsin mukaan ja naikin hyvin että sain orgasmin ennenkuin mies sai . Mies kertoi ettei hänen vaimonsa anna ollenkaan ja on kyllä ihana sua naida . Sovimme että ainakun on mahdollisuus niin näimme ja sen jälkeen niitä on ollut aikqmonta ja eripaikissa mutta joskus ihann sängyssäkin jommankumman luona sopivan hetken tultua . Jatkamme vieläkin ja varmasti vielä eteenpäinkin on vaan ihana ukko ja vieläpä hyvä naimaan .