penna on kaiken takana

Vai olisiko hänen nörtti veljensä Joni? Penna myöntänyt jarnalle syyllisyytensä kaikkeen!

Ei olisi uskonut
3513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anssi

Äänestä

No jaa, en nyt kyllä luottaisi Jarnankaan juttuihin kovin paljoa.
Voihan se niinkin kyllä olla, en tiedä.

Äänestä
  • No, jarna on puhunut siitä kadotetusta 400 e, ettei sitä varastettu, vaan se meni sakkojen maksuun.....

    OLi kuvat ja kaikki.

    Että ainakin ton puhui totta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bbbnääätä kirjoitti:

Vai olisiko hänen nörtti veljensä Joni? Penna myöntänyt jarnalle syyllisyytensä kaikkeen!

Ei olisi uskonut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu