kuinka se tehdään.niin juuri. eka kerta odotaa ja mieheni varmaan pitää mua ihan tumpelona. kun se tulee mun sisään ni ppitääkö mun jotenkin likutella sitten itteäni..? pitääkö lantoiota heiluttaa edestakaisin vai ylösalas..vai mitnkään..?ajatellen että makaana alla ja se päällä.. entäs kädet..mistä miehet tykkäävät?
kuinka se..
tietämätön
1524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ota rauhallisesti. Turha jännittää liikaa. Totta kai eka kerta jännittää. Niin mullakin eikä siitä ole kuin kuukausi. Kaikki meni ihan hyvin. Ei mikään järisyttävä kokemus mutta nainen ainakin oli tyytyväinen. Olen siis mies.
Ei kaikkea tarvitse osata heti. Ainakin minä arvostan sitä että on osannut pitää ainoastaan kiinni. Kerrot suoraan miehellesi että on ensimmäinen kerta. Kun hetki tulee niin luonto ottaa ohjat. Muista ettei tarvitse tehdä mitään mitä ei halua.
Onnea matkaan.