MIES!!!!

pitää minusta huolta...? En sinulta muuta tahdo kuin rakkautta ja huolenpitoa, mutta en saa sinulta kumpaakaan. Torjut ja välttelet minua. Se tuntuu minusta pahalta. Pahemmalta kuin mikään koskaan.
6226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitä sä haluat?

Äänestä
  • Aloittajahan kertoi selvästi haluavansa miehen.

    Äänestä

torjun ja välttelen? en todellakaan ,enkä halua pahoittaa mieltäsi tai loukata sinua ,
anteeksi jos näin on tapahtunut.olen vain ns."kömpelö"

Äänestä

etkö tahdo vai etkö tohdi rakastua.

Äänestä

Varattu on aina varattu nainen, ikävä kyllä se sanasi on tatuoitu aivooni.

Äänestä

tiedä... mikä viikon päivä...mikä persoona siellä on tänään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etkö halua kirjoitti:

pitää minusta huolta...? En sinulta muuta tahdo kuin rakkautta ja huolenpitoa, mutta en saa sinulta kumpaakaan. Torjut ja välttelet minua. Se tuntuu minusta pahalta. Pahemmalta kuin mikään koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu