En löydä enää mistään Verselle Lagan Rat Pro pellettejä...jos joku tietää mistä löytyy niin kertokaa. Ostaisin jemmaan asti.
Toki voi suositella hyviä ruokia. Meillä ei siemenet mene niin turha ostaa sekoitusta, jossa niitä on paljon.
Rat Pro lopetettu?
2
121
Vastaukset 2
Enpä ole tuollaista nähnytkään! Miten olisi saman valmistajan Rat Complete? Esim. Suparat ja Altromin on myös hyviä pellettejä, ja ne on ihan eurooppalaisia toisin kuin Versele Laga joka tulee jenkeistä.
Eikun nyt sekoilen :D En olekaan varma mistä tuo Versele Laga tulee, ei nyt ole pussia, eikä niiden omat kotisivut toimi. Veikkaisin, että voisi olla belgialainen tän perusteella:
http://www.bentokronen.fi/versele.html
"Versele-Lagan oman tutkimuskeskuksen ja jatkuvan tutkimuksen, jota suoritetaan yhteistyössä yliopistojen ja johtavien belgialaisten ja kansainvälisten kasvattajien kanssa"
Joten sekin olisi Eurooppalainen, kiva jos on :)
Hyvä USA:lainen pelletti on Regal Rat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7496