Kyseessä jagge s-type 4.2v8 sport 02.piti avata konepelti,tuli vaijeri jalkoihin.milläs sen saa auki.eilen koitin monta tuntia eri konsteja.ei onnistunu.onko kelläänmitään konstia.
ongelma.
elvel
2
177
Vastaukset
- vaihda merkkiä
Yritä vaihtaa kunnon automerkkiin käytettyjen välittäjällä. Eivät viitsi yleensä konepeltiä availla. Älä vaihda kuitenkaan samaan merkkiin, koska niissä yleensä paljon pahempia vikoja kotiin tuotavaksi.
- "kelläänmitään"....?
Täyttä paskaa tämäkin ketju. "Kellään" joka on noin saatanan huono kirjoittamaan omaa äidinkieltänsä ei ole Jaggea, eikä tule.
Sama pilleristi puhuu täällä näköjään yksinään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423404- 362004
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301739- 161527
- 231508
- 91391
- 241387
- 141237
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781145- 221102