Olen päättäny että käyn täällä korkeintaan tämän kuun loppuun ja sitten saa tämä riittää. Empä tästä mitään varsinaista iloa saannut pitkään aikaan.
aika aikansa
kutakin
7248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
toivon että tilanteesi saa hyvän käänteen ennen sitä :)
Olen päättänyt roikkua täällä loppuikäni, kunnes multakuoppa kutsuu lepäämään.
Haha ;) edelliselle.
Todennäköisesti roikut täällä vielä useamman vuoden . Kuten minäkin ja siitä saan todella kiittää itsepäisyyttäsi ja oma hyväisyyttäsi . Yks tavis vain joka ei sulle aikoinaan riittänyt .
Kuka täällä palstalla arvaa kuka olet, voit nyt ryhtyä vaikka kukkulan kuninkaaksi. En ole tavannut täällä vielä yhtään tavista, ainoastaan palstaveikkoja, jos miespuolisista puhutaan. Täällä on kaikille jotakin, omista, omi, vihaa, rakasta, älä rakasta jne.
Ei vaan sinä saat kiittää omaa itsepäisyyttäsi. Mikset mene ja etsi toista henkilöä. Samoin sille kohteellesi lienee ollut jo aika monta henkilöä tarjolla sun jälkeen? Luulet olevasi maailman ainoa henkilö, tavis?
Eikä juuri mitään muutakaan..