Tiukkapylly on

nähdä ;)
10331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Varsinkin nuorilla tiukoilla miehillä! NAM

Äänestä

Pirkko älä peilaa ittees peilistä.

Äänestä

Vielä kivempi on se nähdä nousemassa satulaan.

Äänestä
  • Vielä kivempi on nähdä se kun on nousemassa satulaan.

    Äänestä

on myös hyvä kroppanen mies.
Naisnäkökulma nääs ;)

Äänestä
  • sinut kois täältä? Harmittaa kattella. Pitääkö tulla ouluun ovelle koputtaan?

    Äänestä

  • kuis saaha kirjoitti:

    sinut kois täältä? Harmittaa kattella. Pitääkö tulla ouluun ovelle koputtaan?

    Kekä sinut?
    MIhin pois?

    Äänestä

  • Ei paha, mutta mulla on tiukempi pepa.
    Koko runko lihaksikkaampi ei voi verrata tuohon hintelään pojuun.

    Äänestä

  • Edestä sitten varmaan ei niin hempeä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina kiva kirjoitti:

nähdä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu