Eli siis minulla on kyseinen näppäimistö liitettynä kannettavaani (Samsung 15.6" NP305V5A-T04SE). Näppäimistö toimi ihan hyvin mutta yhtäkkiä kesken kirjoituksen lopetti toimimisen ja sen jälkeen ei ole mitää tapahtunut. Vaihdoin patterin uuteen mutta sekään ei auta. Hiiri toimii ihan normaalisti vaikka ovat ns. samaa sarjaa, eli niissä on tuo sama USB-tikku.... Apuja??
-Minna
Samsung C&T langaton näppäimistö ei toimi
lkhlihhkln
2
188
Vastaukset
- näin iisiä on
Irroita usb plugi, sammuta kone, käynnistä kone, laita usb plugi koneeeseen, odota hetki, ja nyt se jo toimiikin.
- lkldkhfkadjghdkl
Ei auttanut tuokaan. Miten voi olla mahdollista että lopettaa toimimisen vaikka ostettu n. 3kk sitten..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811705IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597946Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut932983Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982248Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1532187Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81646- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin541096Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782