Pisteet Lolalle!

erja55

http://www.iltalehti.fi/viihde/2013111217715055_vi.shtml

Kerrankin joku puhuu asiaa! Upeata!

Suomeen tarvitaan tasokkuutta kisoihin ja Sunnevan aika on jo ohi. Nyt kaikki klassiset kaunottaret kisoihin ja tuomaristo uusiksi!!!

Julkisuustyrkyille sanotaan suoraa ei, samoin työttömille ja kouluttamattomille!!!!!

4

151

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KyllästynytTyrkkyihi

      Juuri näin! Nyt olisi aika hakea suomelle menestystä tältä saralta, koska suomessa on näitä todella kauniita ja koulutettuja fiksuja tyttöjä! Nyt olisi korkea aika heittää romukoppaan suhteilla pelaamiset!

    • Pemba

      Voi voi, kuule nimenomaan ne Suomen missit on niitä koulutettuja, tuolla Miss Universum-kisassakin viidestä finalistista vain yksi osasi vastata itse englanniksi esitettyyn kysymykseen, muut neljä käyttivät tulkkia ja kaikki vastasivat mitä sattuu. Ei ne älyllä loistaneet. Otahan vähän selvää vaikka Venezuelan missitehtaasta, ei ne älyllä noita kisoja voita!

      "Venezuelan missitehdas - luomutytöillä ei mahdollisuuksia

      Keskiviikko 13.11.2013 klo 11.03

      Missit ovat pakkomielle Venezuelalle. Tyttöjä koulitaan ja leikataan misseiksi jo pienestä pitäen.

      Venezuelalainen Gabriela Isler voitti viikonloppuna Miss Universum -kisat Moskovassa. Kyseessä oli jo seitsemäs kerta, kun Miss Universum -titteli meni Venezuelaan.

      Luomutytöillä ei kuitenkaan ole Venezuelassa mahdollisuuksia voittoon. Täällä voitosta kisaavat monet kauneusleikkaukset läpikäyneet tytöt, joiden rinnat, takapuolet, nenät, kasvot ja kaikki mahdollinen on muokattu vallitsevien kauneusihanteiden mukaan.

      Mallikoulu on nuorten tyttöjen harrastus siinä kuin baletti tai teatteri. Se on myös edellytys kauneusbisneksessä menestymiselle. "

    • ulos tuollaiset

      Rasistinen läski mamu haukkuu surkeasti suomalaisia ja yrittää kehua jotain jolla on kuullut olevan italialaisia sukujuuria.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      17
      3932
    2. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      3037
    3. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2994
    4. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      42
      2281
    5. Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista

      Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas
      Ikävä
      80
      1163
    6. Miellytänkö sinun silmää?

      Varmaan ainakin vähän, jos tykkäät minusta. Siis jos tykkäät.
      Ikävä
      79
      1039
    7. Haluaisin lähettää sulle viestin

      Mutta en enää uskalla. Miehelle.
      Ikävä
      56
      994
    8. Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.

      Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul
      Maailman menoa
      365
      985
    9. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      211
      886
    10. Alex ja Sanna taas Bilderberg-kokoukseen

      Kansainvälinen parivaljakkomme on taas yhdessä siellä missä tapahtuu. https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/09eda060-635e
      Maailman menoa
      135
      843
    Aihe