erotiikka baari mikkelissä hakee stripparia. voisko olla pullukka isot tissit ja tosi iso pyllyinen?
striptease tanssijaa haetaan
manun toive
14692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eikös sun Manu kannattais sit katella sitä omaa Marttaasi? Eikä oman Martan kanssa tarvii pelätä tauteja.
vaihtelu virkistää.
Läskejä akkojahan tää kylä on täynnä..jos vaan tanko kestää.
Mikkelin naisilla harvoin isot tissit ja varsinkin peppu tosi pieni ja miesmäinen. :/. Vaikka olisikin läski.
Kuinka olisi afrikkalainen naiskauneus? On isoa muhkeaa pyöreää pyllyä...
Hyi,yäk etoo ajatellakkin sellaista.Käveleviä aids pesiä.Ja mitä siihen norsun pers... tulee niin siellä ne loiset varmaan viettää juhlia.
Ihka samaa mieltä,että hottari totit pois meidän kylältä.Rumia musta naamoja koko sortti.Mennä lyllertävät ja lauma pentuja perässä.Vaan eihän se hygieenian puute kai haittaa lisääntymistä kyllä sosu kustantaa.
mun windowsista näkyy suomi24 sivu
Olen muutaman kerran nähnyt bussissa afrikan nuoria naisia. Jotenkin vaikutus on sekavan kiinnostunut. Tyylikkäitä ovat ja kauniita, mutta kanssakäyminen vaatisi totuttelua. Näyttää kyllä siltä että huolehtivat itsestään ja osaavat pukeutua naisellisesti. Onko edellä tummia vähättelevät kommentit sittenkin jonkun naispuolisen perusmuijan kateellista manipulointia?
Ihanalta näyttävät. Nuoret, huolitellut afrikan naiset. Ilo silmälle. Viimeinkin sieltä tulee miehenkin silmään ihastelemista. Kiva lisä kaupunkikuvaan. Laittaa vireitä ajatuksia liikkeelle. Molemmissa päissä.
Kuten myös mustat salskeat nuoret miehet ;)
Monet ovat varmaan kokeilleetkin kun olen kuullut sanottavan että musta tuntuu!
Taidatte mihet olla melkoisia pikkupoikia, olette kuvia katelleet ja luvattomia netin sivuja ja lehtiä.
Puolison pitäisi olla laiha ja kiiltokuva ja samllaa pitäöisi olla iso pylly ja rinnat, jotenkin ovat asiat ristiriidassa.
Eipä taida tuollaisen löytäminen olla mahdollista.
Iso pylly kun tekee lihavan näköiseksi ja rvatkaapa minkä näköinen peppu on sitten neljä-viikikymmentävuotiaalla, samoin kuin rinnat.
Eli kun ne nuorella naisella ovat pienet innat ja peppu, kyllä ikää lisää kokoa.
Tosin kuvittelen teidän miesten päiden toisinsanoen aivojen olevan vialla.
Me naisetkin nähdään teidät, kovin on moni mies täysin nuhjuisen näköinen, ei välitä edes pesemisestä, sitten on nämä pimahteet upseerin nappulat, jotka yrittävät mahtua omaa kokoaan pienempiin vaatteisisin, ihan naurettavan näköisiä.
Mutta monet kulkevat sellaisissa pusakkatakeissa ja housun polvet pusseilla.
Sitten on niitä jotka yrittävät polkea kaiken alleen, nenä pystyssä ja ilme kuin kaikkeen tympääntyneellä, ovat niin näsäviisaitakin, mutta muu viisaus sitten puuttuukin kokonaan.
Kyllä nämäkin ajavat monesti hienoilla huom. työsuhdeautoilla ei omilla.
iso some nanen piti iso musta molokulli.
Ihminen on kaunis silloin kun hyväksyy itsensä. Se näkyy kaikessa ulospäin. Toisten arvostelijat pitää jättää omaan arvoonsa. Nuo narsistiset paskat.