ROSENROT NATURAL - SUOSITTELEN!!!

löysinilonuudelleen

Olin pidemmän aikaa ollut väsynyt ja kyllästynyt kaikkeen, todella ärtynyt jatkuvasti, seksuaalisesti haluton, nukkunut huonosti jne. Päätin sitten kokeilla tuommoista ruusujuurta, vaikken sellaisten tehoon ole ikinä uskonutkaan. Nyt pari viikkoa pillerin päivittäin ottaneena täytyy sanoa, että muutin kyllä mieleni, sillä muutos on valtava! Olen nukkunut paremmin ja herännyt joka aamu pirteänä ja kaiken lisäksi seksuaalisesta haluttomuudesta ei ole enää tietoakaan, vaan päinvastoin haluaisin monta kertaa päivässä! En ymmärrä miten yksi pieni vitamiini-mikälie-pilleri voi tehdä tällaisen vaikutuksen, mutta aion kyllä jatkaa sen käyttöä!

1

704

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kemikaalituputusta

      Mainostamasi tuote on käytännössä täysin tavanomainen vitamiini-hivneainevalmiste. Niinkuin varmaan oikeasti tiesitkin. Sitä saa mainostaa terveysväittämillä, koska vitamiinit ovat periaattessa hyvä asia (jos et viitsi tai tajua syödä ruokaa).

      Tehdäänkö sillä tavalla, että jatkossa yrityksesi ostaa mainostilaa eikä tällaiseen kiusalliseen guerillamarkinointiin tarvitse enää alentua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      382
      2121
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      63
      1333
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1320
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      137
      1208
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      88
      1143
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      97
      1002
    7. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      133
      944
    8. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      890
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      47
      821
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      770
    Aihe